Projektowanie wnętrz Katowice

Jestem projektantką z dużym zawodowym doświadczeniem, potwierdzonym bogatym i różnorodnym portfolio. Projektowanie wnętrz Katowice jest nie tylko moją pracą, ale również pasją, co w połączeniu ze znajomością najnowszych trendów, dbałoscią o detale i wyczuciem estetytki daje rezultat w postaci funkcjonalnej i ergonomicznej przestrzeni.

Przed rozpoczęciem pracy nad projektem staram się poznać oczekiwania Klienta i odpowiednio do nich dobrać materiały, kolorystykę, meble, oświetlenie i styl tak, żeby osiągnąć zamierzony efekt, odpowiedni klimat, a wnętrze zyskało na atrakcyjności i użyteczności.

Przygotowanie projektu to nie koniec mojej pracy. Zapewniam również nadzór nad każdym etapem prac budowlanych związanych z realizacją projektu oraz doradzam w wyborze najkorzystniejszych rozwiązań. Mogę również zaproponować sprawdzone ekipy remontowe, stolarzy i dostawców z którymi od lat współpracuję.

Świadczę usługi zarówno dla osób prywatnych jak i firm.

Jeśli są Państwo zainteresowani ofertą jaką stanowi aranżacja wnętrz Katowice zachęcam do kontaktu telefonicznego pod numerem 536 244 040 lub mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..