Projekt ekspozycji na 4 Design Days nie miał być ani nie był gotową propozycją jak mają wyglądać wnętrza. Ideą projektu była chęć zwrócenia uwagi na kolory i ich wpływ na nasze emocje oraz nastrój jaki w nas wywołują. Czy istnieje jakiś powód dzięki któremu jesteśmy wstrzemięźliwi w ich stosowaniu? Czy boimy się ryzykować? Czy boimy się emocji? Bardzo zależało mi tworząc ekspozycję na jasnym przekazie - KOLORY mają moc. Przejście po środku miało służyć szybkiemu przeniesieniu się z jednej strefy do kolejnej żeby doświadczyć zmiany wręcz w całym ciele. Z rozmów z odwiedzającymi ekspozycję podczas wydarzenia okazało się, że tak to odczuwają. Zielony, to wyciszenie, relaks. Czerwony, to miłość, pasja i namiętność. Niebieski, to wiedza, kreatywność, a pomarańczowy energia. Chciałam zachęcić i ośmielić wszystkich do stosowania nie tylko kolorów ale głównie do odwagi w budowaniu swoich wnętrz. Wnętrz będących najlepszą scenografią naszego życia oraz spójnych z naszą osobowością.

Eksperyment jaki urodził się w mojej głowie powiódł się chociaż nie raz miałam chwilę zwątpienia. Presja czasu, rozwiązywanie problemów na bieżąco i konsekwentne trzymanie się koncepcji oraz dostosowywanie się do producentów zajęło mnóstwo czasu. Kluczem jest cierpliwość i wiara w słuszność obranej drogi.

Bardzo dziękuję za zaufanie, otwartość i odwagę wszystkim którzy zdecydowali się na udział w eksperymencie 🙂 ... a byli to : LAKO Górna Półka Paged Meble Elastron ACH DOM CALLA.pl IKEA RAVON STALMACH Strefa Szkła Proarte GroupZdjęcia Fotownętrza

Galeria ekspozycja 4 design days