Realizacja projektu wnetrz w Orzeszu.

"W tej realizacji mamy wszystko co można zastosować we wnętrzach jednak nie ma przeładowania. Na wszystkie sugestie właścicieli domu byłam zmuszona odpowiedzieć "jasne". Zawsze wychodzi dobrze jak klienci mówią , a ja uważnie słucham. Mamy sztukaterię, jodełkę, fototapetę, marmur, ciekawy odcień niebieskiego, zielony, beżowy, drzwi lofrowe, złoto ... dużo ? Może się tak wydawać ale oceniam, że wnętrza nie są przeładowane. Wyszło bardzo przytulne i ciepłe wnętrze z przewagą nieoczywistych odcieni różowo - brzoskwiniowego. Jednocześnie wnętrze posiadając neutralną bazę która może ulegać metamorfozom kolorystycznym. Projekt kuchni był pierwszą i jedyną koncepcją. Dokonywaliśmy jedynie drobnych korekt i długo decydowaliśmy o wykończeniu ścian. Miałby być płytki wielkoformatowe ale ostatecznie wybór padł na fototapetę. Poziome linie poszerzają pomieszczenie i dlatego jest ich kilka. Linia pozioma złotego pasa szafek dolnych, linia złotej półki nad oknami i częściowo wiszący półwysep. Pas nad oknami, to połączenie półki i maskownicy oświetlenia skierowanego na blat roboczy.
Za realizację projektu odpowiedzialna była firma ErnestRust.Fototapetę połozyła niezastąpiona Pani Tapetka, która znalazła dla nas termin.


Kolejnym ważnym tematem był dobry pomysł na wysoki salon. Oprócz sztukaterii na ścianie telewizyjnej mamy odcięcie koloru na wysokości stropu antresoli.Łazienki w tym domu, to głównie połączenie mdf-u w ciemnych odcieniach zielonego i niebieskiego w połączeniu z płytkami z Tubądzina. Zabudowy w łazienkach są wykonane w nowej technologi w wykończeniu velvet. Lakier regenerujący jest idealnym wyborem zarówno do łazienek jak i do kuchni ponieważ na powierzchni frontów nie widać chociażby odciśniętych palców. W jednej z łazienek dodatkowo zastosowaliśmy modne ostatnio wykończenie ryflowane nadające ciekawą fakturę płaskim frontom. Biżuteria w tych pomieszczeniach, to zdecydowanie armatura łazienkowa, która od jakiegoś czasu zmienia się i możemy już w tej chwili wybrać w zasadzie dowolny kolor. W tym przypadku jak prawdziwa biżuteria ma kolor złoty.

Za pozosstałe zabudowy w domu odpowiada firma Diament kuchnie i wnętrza