Małe biuro w Sosnowcu

W jednej z kamienic w centrum Sosnowca małe biuro wymagało gruntownej przebudowy.

Współczesne przestrzenie biurowe nie są już nudnymi pomieszczeniami z głównym meblem - biurkiem. W wypadku mojej nowej realizacji też tak jest. Agencja artystyczna mieszcząca się w tym małym biurze potrzebowała otoczenia napędzającego do twórczego działania. Wcześniej były tu trzy niewielkie, długie i wąskie pomieszczenia. Burzenie ścian było główną zmianą. Jedna przestrzeń dzieli się teraz na strefy. Aneks kuchenny, miejsce pracy pracowników, biurko szefa za ścianką i miejsce wspólne(stół konferencyjny i do spożywania posiłków).
Duży blat przy którym pracują trzy osoby został specjalnie zaprojektowany do tej przestrzeni i wykonany na zamówienie. Zebranie trzech biurek w jeden duży blat z przegrodami zapewniającymi intymność pracy zaoszczędził miejsce i dzięki temu staną długi stół o szerokim przeznaczeniu. Jak wiadomo praca jest wydajniejsza jeżeli wypoczynek i relaks jest odpowiednio zapewniony.
W kolorystkę wnętrza wpisuje się oświetlenie od polskiego producenta - LAKO

Od niedawna biuro przeksztalciło się w studio kuchenne. Drobne korekty zabudowy kuchennej i nowa,mobilna wyspa z zastosowaniem takich samych materiałów jakie zostały uzyte przy istniejącym aneksie kuchennym. 

 

Galeria Male biuro w Sosnowcu